НОВИНИ

Україна й Білорусь планують спільно контролювати кордон

Уряди двох країн підписали план співробітництва між прикордонними відомствами на 2015-2016 роки.

Україна та Білорусь планують здійснювати спільний прикордонний контроль в пунктах пропуску «Нові Яриловичі» – «Нова Гута». Про це повідомив прес-секретар голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян на  брифінгу.

«Для забезпечення прикордонної безпеки за ініціативи української сторони було вирішено (в ході зустрічі голови ДПС України Віктора Назаренка та голови Державного прикордонного комітету Білорусі Леоніда Мальцева, що відбулася 4-5 травня –  Ред.) можливість реалізації та започаткування спільного контролю в пункті пропуску «Нові Яриловичі» – «Нова Гута» контрольними службами України і Республіки Білорусь», – зауважив Слободян.

Він додав, що в рамках зустрічі також було підписано угоду між урядом України та урядом Білорусі про діяльність прикордонних уповноважених, протокол про співробітництво оперативних підрозділів, а також план співробітництва між прикордонними відомствами на 2015-2016 роки.

Читайте також: Україна та Білорусь є найважливішими цілями для російської пропаганди - звіт Гаазького Центру стратегічних досліджень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.