НОВИНИ

21 громадянин України відмовився евакуюватися з Непалу – МЗС

35 українців повернулися додому своїми силами, ще 46 громадян не вийшли на зв'язок.

У списках українців, які перебували в Непалі на момент землетрусу та досі не вийшли на зв'язок, залишаються 46 осіб. Про це повідомив представник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

«35 громадян повернулися в Україну з Непалу своїми силами, 21 громадянин залишився в Непалі, ці люди відмовилися зараз евакуюватися, ще 46 громадян залишаються в списках такими, які не вийшли на зв'язок», – сказав Перебийніс.

Зауважимо, 7 травня евакуйовані з Непалу українці повернулися додому.

Як відомо, 25 квітня в Непалі відбувся потужний землетрус. Країна зазнала значних руйнувань. За попередньою інформацією ООН, від землетрусу в Непалі постраждали вісім мільйонів осіб. Кількість загиблих зросла до 7500 осіб.

26 квітня президент України Петро Порошенко дав доручення відправити до Непалу літак за постраждалими від землетрусу українцями. Проте з наступного дня з літаком систематично виникали проблеми, які відтерміновували евакуацію українців із Непалу.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 5 травня сказав, що за помилки при евакуації громадян України з Непалу будуть відповідати Міністерство оборони та в. о. голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк. 

Також читайте: Скандали в ДСНС: від корупційних тендерів до провальної експедиції в Непал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.