НОВИНИ

У Великобританії проходять загальні вибори

Для участі в голосуванні зареєструвалися близько 50 млн громадян.

7 травня у Великобританії триватимуть загальні вибори, під час якиїх громадяни оберуть 650 депутатів парламенту та понад 9 тисяч представників у 279 місцевих округах країни. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

Згідно з повідомленням, одночасно пройдуть вибори мерів у містах Бедфорд, Коупленд, Лестер, Менсфілд, Мідлсбро і Торбей.

Це означає, що кожен із близько 50 млн зареєстрованих виборців - за винятком Лондона, де немає місцевих виборів - по прибутті на дільницю отримає щонайменше два бюлетені.

Виборчі дільниці, кількість яких по всій країні складає близько 50 тис., працюватимуть із 7-ї години ранку до 22-ї. Більшість з них розташовані в школах, громадських центрах і парафіяльних залах, однак деякі організували в пабах, пральні та шкільному автобусі.

Очікується, що остаточні результати волевиявлення оголосять вдень 8 травня.

Як відомо, прем'єр-міністра Великобританії призначає Монарх, який за конституційним звичаєм повинен вибрати людину, що користується найбільшою підтримкою Палати громад (зазвичай лідера партії, що має більшість).

Нагадаємо, чинний прем'єр Девід Кемерон, представник Консервативної партії, заявляв, що у випадку повторної каденції ініціюватиме референдум щодо можливого виходу Британії з ЄС. За словами Кемерона, він відбудеться у 2017 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.