НОВИНИ

ООН надасть фермерам Донбасу $800 тис. – Мінагрополітики

Ці проекти будуть допомагати щонайменше 1300 домогосподарствам.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (Food and Agriculture Organization, FAO) надасть Україні 800 тисяч доларів США для фінансування закупок насіння, кормів для господарств, що розташовані в Луганській та Донецькій областях і потребують підтримки. Про це в Facebook написав повідомив аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

"Продовольча та сільськогосподарська організація, (Food and Agriculture Organization, FAO) передбачила майже 800 000 доларів США внутрішніх наявних ресурсів організації на фінансування 2 проектів: TCP/UKR/3502 і SFER / GLO/001/MUL. У рамках даних проектів будуть закуповуватися насіння і корми всередині країни для вразливих домогосподарств, які знаходяться у постраждалих від конфлікту сільських районах Донецької та Луганської областей", - заявив міністр.

За його словами, ці проекти будуть допомагати щонайменше 1300 домогосподарствам.

Також повідомляється, що відповідних домовленостей було досягнуто в рамках зустрічі із заступником генерального директора FAO з питань технічного співробітництва Лорентом Тома на Форумі приватного сектору щодо продовольчої безпеки у південній та східній частині Середземноморського регіону в Барселоні (Іспанія).

Зазначимо, що продовольча та сільськогосподарська організація (Food and Agriculture Organization, FAO) - це міжнародна організація під патронатом ООН, що займається проблемами розвитку сільського господарства у світі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.