НОВИНИ

Кабмін оновив перелік окупованих населених пунктів Донбасу

Документом також затверджено список населених пунктів, розміщених на лінії зіткнення в Донецькій області.

Кабінет міністрів затвердив переліки населених пунктів у Донецькій та Луганській областях на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження і тих, які розташовані на лінії зіткнення. Це визначено розпорядженням Кабміну №428-р, яким вносяться зміни у відповідний документ уряду, прийнятий у листопаді 2014 року.

На Донеччині серед міст обласного значення в переліку  Донецьк, Горлівка, Дебальцеве (крім Світлодарська та смт Миронівський), Докучаєвськ, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ, Ясинувата. Також Амвросіївський, Старобешівський, Шахтарський райони, частково Артемівський, Волноваський, Мар'їнський, Новоазовський, Тельманівський і Ясинуватський райони.

У Луганській області – міста обласного значення Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка , Кіровськ, Красний Луч, Краснодон, Первомайськ, Ровеньки, Свердловськ, Стаханов, а також Антрацитівський, Краснодонський, Лутугинський, Перевальський, Свердловський і Слов'яносербський райони.

Документом також затверджено список населених пунктів, розміщених на лінії зіткнення в Донецькій області, в тому числі міста обласного значення Авдіївка і Дзержинськ, населені пункти Світлодарськ, Миронівський, Сартана, Талаківка, Ломакине і низка населених пунктів в Артемівському, Волноваському, Мар'їнському та Ясинуватському районах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.