НОВИНИ

У Норвегії відбуваються навчання НАТО зі знищення підводних човнів

Також повідомляється, що військовослужбовці мають намір відпрацювати виявлення і знищення підводних човнів умовного супротивника.

Військовослужбовці з десяти країн-членів НАТО і Швеції планують в ході протичовнових маневрів відпрацювати виявлення і знищення підводних човнів умовного супротивника.

«У Норвегії в понеділок, 4 травня, розпочалися протичовнові навчання НАТО Dynamic Mongoose 2015 («Спритний мангуст 2015»). Маневри триватимуть до 14 травня, в них беруть участь десять країн-членів Північноатлантичного альянсу і Швеція. У навчаннях будуть задіяні більш як десять бойових кораблів і субмарин, а також літаки і вертольоти», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що військовослужбовці мають намір відпрацювати виявлення і знищення підводних човнів умовного супротивника.

«Зрозуміло, ми знаємо про інциденти, що сталися у водах деяких держав-партнерів», - наводить видання Stars and Stripes слова контр-адмірала НАТО Бреда Вільямсона.

Нагадаємо, 27 квітня військово-морський флот Фінляндії виявив у територіальних водах країни підозрілий «підводний об'єкт», фінська сторона зробила попереджувальний постріл. У жовтні 2014 року аналогічна ситуація сталася в Швеції. Пізніше, у квітні 2015 року начальник оперативних збройних сил Швеції Андерс Гренстад заявив, що підводний човен, який приймали за російський, виявився не підводним човном, а цивільним судном.

Також нагадаємо, що в Естонії 4 травня розпочалися найбільші за всю історію країни військові навчання, в яких візьмуть участь понад 13 тисяч військовослужбовців, починаються 4 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.