НОВИНИ

У «Азові» кажуть, що «Донбас» піариться на Широкиному

За словами Білецького, «Донбас» не вводив додаткових підрозділів у селище.

Батальйон «Донбас» не вводив додаткових підрозділів в Широкине. Про це заявив командир полку «Азов», народний депутат Андрій Білецький.

«Там знаходиться майже дві роти «азовців» (в Широкиному. – Ред.). Одна з них постійно змінюється раз на п'ять діб, щоб вони могли привести себе в порядок. Одна продовжує перебувати в Широкиному. Також там знаходяться підрозділи ЗСУ. Ця рота через п'ять діб повернеться в Широкине. І звідти виведуть «Донбас», який не вводив ніяких додаткових підрозділів», – зазначив він.

«Але ми розуміємо, що піар – це велика річ. Тому сьогодні у нас з'явилися повідомлення, що «Донбас» контролює Широкине", – додав Білецький.

За його словами, «азовці» Широкине взяли і його утримують.

«Нам потрібно раз на п'ять діб виводити солдатів для проведення парку господарських заходів і ін. речей. Точно так само, десь приблизно одна рота «Донбасу» (а там всього дві роти) раз на п'ять діб заходить в Широкине, після того її виводять. Вона п'ять діб взагалі не буває в Широкиному, саме тоді його повністю контролює «Азов» і ЗСУ. А потім її туди знову заводять. Це звичайна подія», – зазначив Білецький.

Такий порядок зміни проходить упродовж 1,5 місяця, підкреслив він.

Зауважимо, у батальйоні Донбас 3 травня повідомили, що вони ввели додатковий підрозділ в Широкине в рамках ротації з полком "Азов".

Як повідомлялося, 3 травня у Маріуполі місцеві жителі мітингують проти демілітаризації Широкиного.

Тим часом, у Широкиному, яке регулярно обстрілюють бойовики, нині перебуває від 30 до 40 мирних жителів, серед них є й діти. У більшості з них немає електрики, питної води, бракує їжі, відсутня медична допомога.

Читайте також: Бої за Широкине: хроніка подій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.