НОВИНИ

США планують виділити Україні $1 млрд кредиту

Додаткові кошти мають піти на проведення реформ.

США мають намір виділити Україні у 2015 році додатково 1 млрд доларів для підтримки проведення реформ. Про це повідомив посол США в Україні Джефрі Пайєтт під час твітер-трансляції його промови в рамках Днів Америки у Вінниці. 

«Ми збираємося надати додатковий $1 млрд за квотою 2015 року для забезпечення подальшого прогресу цих реформ», – зазначив він.

За словами Пайєтта, невдовзі він також має підписати другу з травня 2014 року угоду з кредитного гарантування на 1 млрд доларів США, що дозволить Україні відновити фінансову основу.

Дипломат наголосив, що Сполучені Штати продовжать підтримувати Україну в майбутньому, підкресливши, що ніхто за межами України не має права вирішувати, які шляхи розвитку вона обиратиме.

«Децентралізація має зміцнити українську демократію і завершити процес побудови нової країни, який почався на Майдані», - сказав Пайєтт, навівши Вінницю як приклад успішного втілення реформи з децентралізації.

За словами посла, президент, прем'єр-міністр, голова ВР та лідери основних фракцій мають спільне бачення цієї реформи.

Пайєтт підкреслив, що Україна бореться на трьох фронтах: військовий бій, війна за правду, війна проти корупції.

При цьому, за його словами, корупція так само небезпечна, як і російські танки.

«Я вітаю недавнє призначення Артема Ситника на посаду голови нового Національного антикорупційного бюро. Але це тільки один крок», – підкреслив посол США.

Як повідомлялося, Байден пообіцяв Україні кредит в $1 млрд у 2015 році.

Зазначимо, у квітні керівництво ЄС підписало рішення про надання Україні €1,8 млрд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.