НОВИНИ

Штат Антикорупційного бюро сформують лише влітку – Ситник

Наразі в НАБУ немає ані свого приміщення, ані штату працівників.

У Антикорупційного бюро (НАБУ) наразі немає ані свого приміщення, ані штату працівників. Про повідомив сам директор НАБУ Артем Ситник.

За його словами, формування основного штату НАБу слід очікувати на початку літа. До цього часу має сформувалися громадська рада та кілька конкурсних комісій.

«З одного боку я вдячний законодавцю за «конкурсний» принцип формування штату, адже це дає мені змогу направляти усіх охочих долучитися до роботи в НАБУ (а їх багато) на конкурс. З іншого боку, ця процедура займає трохи часу», – сказав Ситник.

За його словами, першими проведуть конкурси на посади ІТ-спеціалістів.

«За законом НАБУ повинне мати доступ до усіх баз даних, розпорядником яких є держава. У технічному плані це дуже складне завдання, тому спершу потрібно набрати технічний персонал», – пояснив директор Антикорупційного бюро.

Він додав, що НАБУ наразі не отримало і власного приміщення.

«Вчора ми дивилися кілька приміщень, втім жодне не задовольнило наші вимоги», – наголосив Ситник.

Він уточнив, що не хоче, аби офіс НАБУ був подібним на ГПУ, «коли після вхідних дверей потрапляєш до прохідної та очікуєш справедливості за решіткою».

Після запуску повноцінної роботи, в НАБУ буде кілька людей, які безпосередньо працюватимуть із громадянами, що накладає додаткові обмеження на необхідне приміщення.

Як повідомлялося, конкурс на заміщення посад в НАБУ транслюватимуть онлайн.

Нагадаемо, минулого тижня директором Антикорупційного бюро став Артем Ситник.

Читайте також: Антикорупційне бюро: найважливіші факти про новий орган.