НОВИНИ

Столиця виділила понад 13 млн грн на лікування чорнобильців

Наразі в Києві проживають майже 83 тис. осіб, які мають статус постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС.

Київська міська влада виділила понад 13,4 мільйона гривень на санаторно-курортне лікування чорнобильців І категорії та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, інформує прес-служба столичної мерії.

«Цього року вперше на санаторно-курортне лікування чорнобильців І категорії та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, виділено понад 13,4 мільйонів гривень», – зазначив він.

При цьому Ніконов пояснив, що закупівля послуг санаторно-курортного лікування буде проводитися Департаментом соціальної політики КМДА із  врахуванням профілів захворювання постраждалих осіб та потерпілих дітей, їхні потреби та медичні рекомендації щодо місця лікування (курорту).

Крім того, він додав, що до 29 роковин аварії на ЧАЕС столична влада запланувала понад 15 млн грн на виплату матеріальної допомоги чорнобильцям.

У КМДА нагадали, що станом на 1 квітня цього року в Києві проживає майже 83 тисячі осіб, які мають статус постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. 

Як повідомлялося, для забезпечення фінансування будівництва конфайнмента (об'єкт «Укриття») на ЧАЕС необхідно залучити ще 500 млн євро донорської допомоги. 

Зауважимо, Порошенко розраховує на донорську допомогу в будівництві саркофагу на ЧАЕС.

2 грудня стало відомо, що ЄБРР виділить €350 млн на проект укриття Чорнобильської АЕС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що будівництво нового укриття на Чорнобильській атомній електростанції завершиться найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.