НОВИНИ

Роман Безсмертний: Безпорадність влади у гучних кримінальних справах пояснюється перетіканням коштів на рахунках за кордоном

За словами політика, "все зводиться до одного: усі ті рішення просто куплені".

Безпомічність влади у гучних  кримінальних справах є підтвердженням того, що за межами України з рахунків одних на рахунки інших переводяться гроші. Про це в інтерв’ю "Українському тижневі" розповів політик Роман Безсмертний.

"Оця нібито безпомічність у кримінальних справах, оці нібито зняті звинувачення, оця інформація про те, що Інтерпол нібито припиняє розшуки, є лише підтвердженням того, що за межами України з рахунків одних на рахунки інших переводяться гроші. Я мушу про це сказати, бо те правило, яке з’їдає нас, знищує як країну, як державу, як суспільство, а найстрашніше, що відбувається, – ми просто розписуємося у власній нібито недієздатності", - наголосив політик.

За його словами, "все зводиться до одного: усі ті рішення просто куплені".

"Разом із тим Генеральна прокуратура, податкова, інші органи невігластвують у хабарництві. Тиск, який сьогодні чиниться на бізнес, що ледь жевріє, на якісь невеличкі визрівання нових політичних сил, шалений. Вони просто вбиваються в результаті оцього валу. Є ще багато-багато таких речей. І я розумію, чого суспільство мовчить. Його відразу садять на місце розмовами про союзників Москви", - пояснив Безсмертний.  

Детальніше читайте в черговому номері журналу "Український тиждень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.