НОВИНИ

Бюджет Червоного Хреста в Україні цього року складе $84,5 млн

Діяльність МКЧХ в Україні є однією з п'яти найбільш масштабних і пріоритетних операцій Комітету у світі.

Бюджет Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні в 2015 році складе $84,5 млн. Про це заявив президент МКЧХ Петер Маурер в ході зустрічі з президентом України Петром Порошенко, передає прес-служба глави української держави.

Маурер зазначив, що Червоний Хрест готовий значно збільшити кількість вантажівок з гуманітарним вантажем.

У цілому, за його словами, діяльність МКЧХ в Україні є однією з п'яти найбільш масштабних і пріоритетних операцій Комітету у світі.

Він закликав Червоний Хрест задіяти всі свої можливості для збільшення міжнародної гуманітарної підтримки для населення України, яке опинилося в складних умовах через агресію Росії.

Маурер зазначив, що за час дії режиму припинення вогню, Червоний Хрест отримав більше доступу до окупованих територій для здійснення гуманітарної діяльності.

Маурер зазначив, що Червоний Хрест готовий брати більш активну участь у процесі звільнення всіх заручників, у тому числі в їхньому безпечному транспортуванні та пошуку зниклих без вісти.

Як повідомлялося, під час зустрічі з Маурером Порошенко закликав Червоний Хрест посприяти у звільненні Савченко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко за 10 місяців на посаді глави держави провів понад 90 зустрічей і більше 370 телефонних розмов на міжнародному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.