НОВИНИ

Держава допомагає грошима понад 300 тис. родин переселенців

З метою соціального захисту переселенців ДСНС співпрацює зі 137 волонтерськими організаціями.

Грошову допомогу від держави отримують 300 тис. родин переселенців. Про це повідомив заступник голови ДСНС України Микола Чечоткін під час засідання Міжвідомчого координаційного штабу, передає прес-служба уряду.

«Наразі вже понад 300 тис. родин зі Сходу України отримують державну грошову допомогу. Крім того, аби комплексно вирішувати питання соціального захисту людей регіональні штаби ДСНС  постійно співпрацюють з 137 волонтерськими та громадськими організаціями у всіх регіонах України Ми спільно здійснюємо доставку гуманітарної допомоги, а це і  речі першої необхідності, засоби гігієни, медикаменти, продукти харчування, одяг. Волонтери також спільно з рятувальниками здійснюють пошук рідних та близьких, сприяють у реєстрації громадян та наданні тимчасових реєстраційних документів, надають юридичну та психологічну допомогу», - повідомив Чечоткін.

Окрім того, за його словами для переселенців виділили 892 об’єкти житла.

«На сьогодні ми маємо резерв житла, а це 892 об’єкти, для того, аби розмістити майже 15 тис. осіб. Проте пошук вільних приміщень триває щодня і тому кожна людина, що звернеться до регіонального штабу, отримає тимчасове житло для проживання», - зазначив представник ДСНС.

Нагадаємо, за словами Чечоткіна, загалом в Україні зареєстрували 829,188 тис. внутрішньопереміщених осіб.

Також нагадаємо, за словами голови Донецької військово-цивільної обладміністрації Олександра Кіхтенка, понад мільйон жителів не можуть виїхати з окупованої території Донеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.