НОВИНИ

В офісі організації Ходорковского в Москві знайшли "екстремізм" – ЗМІ

Вилучено листівки "з закликами до екстремізму".

Експертиза листівок, знайдених в московському офісі громадської організації «Открытая Россия» виявила ознаки закликів до екстремізму. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

«Експертиза листівок вже здійснена. Вона показала, що в них знайдені ознаки, що містять заклики до здійснення екстремістської діяльності», – зазначило джерело.

Раніше в прес-службі МВС РФ пояснили обшуки в офісі громадської організації інформацією про те, що працівники «Открытой России» нібито розробляють і зберігають транспаранти, листівки та іншу продукцію, які містять заклики до екстремізму.

За словами представника прес-служби МВС, ці інформаційні матеріали імовірно готувалися до поширення і публічної демонстрації 19 квітня. У цей день опозиція планувала провести в Москві ходу та мітинг, однак пізніше відмовилася від цієї ідеї на користь одиночних пікетів у центрі міста.

Між тим, прес-секретар засновника організації Міхаіла Ходорковского Ольга Піспанен зазначила, що «Открытая Россия» не збиралася брати участь в акції 19 квітня.

Сам Ходорковскій пов'язав обшуки з тим, що працівники його організації знімають фільм про «місце (глави Чечні Рамзана) Кадирова в нинішній системі влади». За словами працівника організації Єгора Максімова, під час обшуку вилучили всі записи і монтажні комп'ютери.