НОВИНИ

Путін обурюється, коли сталінізм порівнюють з нацизмом

«Сталінізм ніколи не ставив за мету знищувати народи», вважає президент РФ.

Президентові Росії Владіміру Путіну не подобається, коли порівнюють нацизм фашистської Німеччини й сталінізм. Про це він заявив під час виступу у прямому ефірі центральних російських каналів.

«Звичайно, не можна ставити на одну дошку нацизм і сталінізм, тому що нацисти прямо, відкрито і привселюдно оголосили однією із цілей своєї політики – знищення цілих етносів: євреїв, циган, слов'ян», – сказав він.

«При всьому каліцтві сталінського режиму, при всіх репресіях, при всіх депортаціях цілих народів, все-таки мету знищення народів ніколи сталінський режим перед собою не ставив. Спроба поставити на одну дошку одних з іншими не має під собою ніякого ґрунту», – заявив він.

Як відомо, при Сталіні тільки на території України були три хвилі штучно створеного голоду, які забрали мільйони життів.

Крім того, при Сталіні практично в один день були депортовані із Криму всі кримські татари. Кількість репресованих за час правління Сталіна обчислюється мільйонами.

Як повідомлялося, раніше Путін під час прес-конференції запевнив росіян, що економіка РФ може відновитися менше, ніж за два роки.

Читайте також: Леонідас Донскіс: ідеологічна шизофренія Путіна ще більш абсурдна, ніж непослідовність радянських еліт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.