НОВИНИ

Єгор Фірсов: Управлінцям середньої ланки потрібно платити не менше 30 тисяч грн

Тільки гідні оклади правоохоронців та управлінців справді допоможуть змінити ситуацію. І суспільству слід тиснути на владу, змушуючи її приймати такі рішення

Зі старими кадрами не побудуєш нового життя, хоч би яким болючим і складним був процес. Єдиний можливий спосіб – радикальні скорочення штату чиновників та правоохоронців і одночасне збільшення зарплат тим, хто продовжуватиме роботу. Про це в матеріалі "Тернистий шлях реформ" пише Єгор Фірсов.

"Середній ланці управлінців потрібно платити не менше ніж 30 тис. грн. Тільки в цьому випадку можемо розраховувати, що корупція не буде такою всеохопною і люди йтимуть працювати справді заради зарплат, а не хабарів. Державна служба повинна бути престижною і збирати з усієї країни найкращі кадри. А як знайти найкращих на зарплату 2 тис. грн? Це просто неможливо", - пише Фірсов.

"Керівник області нині одержує близько 5 тис. грн. Кого ми обманюємо? Заради економії 40 тис. грн ми породжуємо корупцію, яка завдає нам шкоди на мільярди. Де живе обласний голова, як він їздить на роботу, яким коштом платить помічникам і т. ін. Не може чиновник, через руки якого проходять мільйони, отримувати 3 тис. грн. Не потрібно слухати популістів. Тільки гідні оклади правоохоронців та управлінців справді допоможуть змінити ситуацію. І суспільству слід тиснути на владу, змушуючи її приймати такі рішення", - підсумував Фірсов.

Детальніше читайте у черговому номері журналу "Український тиждень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.