НОВИНИ

У чернігівських "міняйлів" вилучили валюти на 200 тис. грн.

Однак правоохоронці сумніваються, що вони зникнуть з вулиць, оскільки штрафи за такі дії дуже малі.

У "міняйлів" Чернігівщини, яких найбільше в Чернігові, Ніжині та Прилуках, правоохоронці вилучили валюти на 200 тис. грн. Про це повідомив СЗГ УМВС в області.

Гроші в незаконних діячів фінансового ринку вилучалися в ході проведення оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на боротьбу з нелегальним обміном валюти.

Їх міліція провела, помітивши, що "міняйлів" останнім часом побільшало.

"Вилучені значні суми в національній валюті, доларах США, євро, російських і білоруських рублях. В гривневому еквіваленті це - понад 200 тис. грн. На порушників складено та направлено до суду 60 протоколів про адміністративні правопорушення", - зазначається у повідомленні.

У міліції, втім, сумніваються, що вони зникнуть з вулиць і ринків. Оскільки штрафи, передбачені за такі дії, надто малі.

Крім того, до порушників такого штибу суди проявляють лояльність.

"Як показує практика, у більшості випадків суди обмежуються лише покаранням у вигляді попередження та поверненням правопорушникам вилучених грошових коштів", - констатує УМВС.

Нагадаємо, в жовтні минулого року Міністерство внутрішніх справ спільно з Нацбанком та іншими правоохоронними органами ініціювало боротьбу проти тіньового ринку валютних операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.