НОВИНИ

ЄС дав Греції ще шість днів, щоб завершити проект реформ

Зустріч кредиторів Єврогрупи та грецьких посадовців, на якій обговорять розблокування чергового пакету фінансової допомоги для Афін, запланована на 24 квітня.

Після зустрічі у Брюсселі 8 квітня чиновники ЄС надали Греції шість додаткових робочих днів, щоб доопрацювати пакет реформ напередодні переговорів щодо розблокування чергової порції фіндопомоги. Про це 9 квітня повідомило грецьке видання Kathimerini.

Згідно з повідомленням, напередодні Афіни представили список реформ на 26 сторінках, однак посадовці ЄС  та  МВФ вважають, що програма базується на надто оптимістичних прогнозах щодо майбутніх доходів Греції і виключає деякі ключові питання, зокрема пенсії та ринок праці.

Після обговорення розбіжностей щодо реформ, сторони погодилися, що Греція отримає додатковий термін для доопрацювання програми, щоб на зустрічі у Ризі, запланованій на 24 квітня, можна було прийняти остаточне рішення щодо розблокування фінансової допомоги.

Нагадаємо, з серпня 2014 року Греція не отримувала жодних реальних фінансових вливань. На початку квітня вона запропонувала новий пакет реформ в надії розблокувати кошти.Крім того стало відомо, що без чергової порції фінансової допомоги вже до 20 квітня Греції загрожує повне вичерпання бюджету. 

Як відомо, з четверга, 9 квітня, Греція повинна розпочати погашення боргу перед МВФ, який становить 450 мільйонів євро.

Читайте також: Шантажуючи лідерів ЄС, Греція марнує шанс уникнути колапсу - The Economist

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.