НОВИНИ

Росія хоче подвоїти обсяги торгівлі з Таїландом

За словами влади Таїланду, країна хотіла б експортувати до РФ гуму, сільськогосподарську продукцію та посилити співпрацю у сфері енергетики.

Наступного року Росія та Таїланд планують збільшити удвічі обсяги двосторонньої торгівлі до $ 10 млрд. Про це заявив фактичний прем’єр-міністр Таїланду, командувач сухопутними військами країни Прают Чан-Оча після зустрічі з прем’єр-міністром Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим у Бангкоку.

Як повідомляється, під час зустрічі лідери обох країн домовилися про підписання низки угод у сферах економіки, інфраструктури, енергетики, боротьби з наркотиками, туризму і культури.

«Росія і Таїланд домовилися про збільшення двосторонньої торгівлі з $ 5 млрд до $ 10 млрд в наступному році», - зазначив Чан-Оча.

За його словами, Таїланд зацікавлений у експорті до РФ гуми та сільського сподарської продукції – рису, замороженої свинини та свіжих фруктів. Крім того Чан-Оча додав, що країни "продовжуватимуть співпрацю в сфері енергетики".

В свою чергу російський прем’єр висловив сподівання, що Таїланд буде "безпечним місцем" для туристів з РФ.

Як повідомляється, поїздка Мєдвєдєва до Бангкоку вважається першим візитом прем’єр-міністра РФ до Таїланду за останні 25 років.

Читайте також: Росія скорочує експорт нафти та переорієнтовується на азійський ринок 

Раніше повідомлялося, що Росія намагається компенсувати втрати ринків, пов’язані із санкціями Заходу, зміцнюючи стосунки з країнами Азії. Так, напередодні Мєдвєдєв уклав домовленості щодо нафти і газу із В'єтнамом, заявивши, що цього року обидві країни можуть підписати договір про вільну торгівлю.

Крім того стало відомо, що Москва "подолала психологічний бар'єр" в партнерстві з Пекіном і готова розглянути можливість придбання китайськими інвесторами понад 50% у стратегічних нафтових і газових родовищах.

Читайте також: Угоди Газпрому з Китаєм та Туреччиною не такі успішні, як заявляє Путін

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.