НОВИНИ

Симоненко з'явився на допит в СБУ

Лідер КПУ заявив, що всі звинувачення проти нього абсурдні і безпідставні.

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко з'явився на допит в Службу безпеки України. Про це повідомляють ЗМІ.

Перед допитом Симоненко заявив журналістам, що всі звинувачення проти нього абсурдні і безпідставні.

"Моя точка зору, як і раніше, полягає в тому, що ми, комуністи, відстоюємо територіальну цілісність України. І ми неодноразово попереджали, що для збереження її цілісності потрібно чути народ і враховувати різні думки людей, незалежно від місця їх проживання", - додав Симоненко.

Нагадаємо, раніше в СБУ пообіцяли "забезпечити явку" Симоненка на допит.

Симоненко повинен був прийти в СБУ на допит ще 2 квітня, однак, як повідомили в СБУ, допит був скасований, оскільки лідеру КПУ не вручили повістку.

"Допиту Симоненка сьогодні не буде. Повістка не вручена. Уникає контакту. Адвокат погодився отримати повістку на завтра в офісі КПУ", - повідомили 2 квітня в СБУ.

Раніше в СБУ заявили, що лідер КПУ Симоненко був затриманий.

Як повідомлялося, 29 березня нардеп Ігор Мосійчук повідомив, що Симоненко отримав від Росії медаль та увійшов до керівництва КПРФ. У КПУ цю інформацію заперечили.

СБУ, за зверненням Мін’юсту, перевірить Симоненка на причетність до фінансування тероризму та фактів, викладених Мосійчуком.

Нагадаємо, російські комуністи 1 травня збираються до Києва на "антифашистський мітинг", вони заявляють, що їх запрошують українські "колеги".

Також нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко висловив сподівання, що Верховна Рада до 9 травня ухвалить закон про заборону комуністичної ідеології.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.