НОВИНИ

Терористи відбудовують залізничні станції "Іловайськ" та "Дебальцеве" для постачань зброї

Бойовикам бракує кваліфікованої робочої сили та рухомого ремонтного складу.

Незаконні збройні формування продовжують ремонтні роботи на залізничних станціях "Іловайськ" та "Дебальцеве" у Донецькій області, щоб через них перевозити зброю. Про це повідомив на брифінгу речник Адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

Він зазначив, що з російської сторони заборонено в’їзд на територію так званих "ЛНР" та "ДНР" автомобільного та вантажного транспорту військового призначення.

"Озброєння та боєприпаси планується постачати за допомогою залізниці", - додав Мотузяник.

За його словами, терористи продовжують ремонтно-відновлювальні роботи на залізничних станціях "Іловайськ" та "Дебальцеве".

"На теперішній час серйозною проблемою для бойовиків залишається гостра нестача кваліфікованої робочої сили та рухомого ремонтного складу. Вони намагаються залучати цивільних фахівців, але такі спроби рідко вдаються – люди відмовляються співпрацювати з бандитами", - наголосив Мотузяник.

Як повідомлялося, "керівництво" так званої «ЛНР» намагається примусити "казаків" вступити до збройних сил «Новоросії», такі акції «плануються та управляються російськими кураторами» в рамках зведення бандформувань до так званих централізованих збройних сил «Новоросії», які будуть повністю контролюватися російським командуванням. 

Нагадаємо, із 00.00 15 лютого, згідно з мінськими домовленостями від 12 лютого, на Донбасі оголошено перемир'я і режим припинення вогню.

Україна здійснила чотири етапи відведення важкого озброєння, проте повністю не відводитиме техніки від лінії зіткнення. Це пов’язано з тим, що терористи не дотримуються перемир’я і продовжують обстріли сил АТО.

Також нагадаємо, що за час дії мінських домовленостей станом на початок квітня на Донбасі загинули 75 військових. Близько 400 бійців отримали поранення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.