НОВИНИ

Кіхтенко: Міненерговугілля почуло гірників й почало погашати борги із зарплат

Голова Донецької ОДА підкреслив, що настрій у шахтарів - робочий.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості почало погашати борги перед гірниками. Про це під час робочої поїздки в Димитров повідомив голова Донецької ОДА Олександр Кіхтенко, інформує прес-служба облдержадміністрації.

"Шахта «Стаханова» - перспективна, вона має право на життя і потребує держпідтримки. На щастя, Міністерство палива та енергетики України почуло шахтарів. Почалося погашення заборгованості із зарплати", - зауважив Кіхтенко.

Глава регіону підкреслив, що настрій у місцевих шахтарів - робочий, люди хочуть працювати і отримувати гідну зарплату.

Говорячи про майбутнє вугільної промисловості, він зазначив, що якщо шахта не є перспективною в плані видобутку вугілля, то її необхідно закривати.

При цьому, підкреслив очільник області, колись потрібно вирішити питання працевлаштування гірників.

Як відомо, 24 березня у Димитрові відбувся мітинг шахтарів, причинами якого стали невиплата заробітної плати, скорочення робочих місць та неефективне керівництво.

Як зазначалося, 23 березня на шахті імені О. Стаханова ДП «Красноармійськвугілля» припинили роботу гірники дільниці № 5 з видобутку вугілля.

Нагадаємо, у Димитрові припинили роботу чотири шахти ДП «Красноармійськвугілля» (7 тис. працівників). 

Як повідомлялося у лютому, Міністерство енергетики та вугільної промисловості до 2015 року має намір закрити 5 державних вугільних шахт і ще 7 законсервувати, а також скоротити 10 тисяч шахтарів.

Читайте також: Міненерговугілля запланувало приватизацію 26 шахт впродовж двох наступних років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.