НОВИНИ

Президент підписав закон про волонтерську діяльність

Закон підвищить якість надання волонтерської допомоги.

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону про волонтерську діяльність. Про це повідомляє прес-служба гаранта.

Згідно з повідомленням, закон сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги.

«Закон № 246-VIII від 5 березня 2015 року врегульовує суспільні відносини, пов’язані з провадженням волонтерської діяльності в Україні. Основним завданням законопроекту є забезпечення ефективного регулювання правовідносин, що виникають в процесі провадження волонтерської діяльності в Україні, сприяння розвитку волонтерського руху в Україні, підвищення якості надання волонтерської допомоги», - сказано в повідомленні.

За офіційною інформацією, закон визначає напрями волонтерської діяльності, уточнює терміни «волонтерська діяльність», «волонтер», знімає обмеження для здійснення волонтерської діяльності організаціями та установами, уточнює права та обов’язки волонтерів і організацій та установ, які залучають до своєї діяльності волонтерів, пояснює особливості відшкодування витрат, пов’язаних з наданням волонтерської допомоги; інших змін, які сприятимуть розвитку волонтерської діяльності.

Законом також вносяться зміни щодо добровільного страхування життя і здоров’я волонтерів на період надання волонтерської допомоги організаціями та установами, які залучають до своєї діяльності волонтерів.

Як відомо, ще в грудні 2014 року в ООН закликали Україну змінити закон про волонтерство.

Також нагадаємо, наприкінці вересня 2014 року президент підписав закон, що звільняє благодійну допомогу для учасників АТО від оподаткування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.