НОВИНИ

Сили АТО втратили контроль над мостом через Сіверський Донець - громадський активіст

За словами Снєгирьова, зараз поблизу Станиці Луганської формується дуже потужне угрупування бойовиків з наступом на ЗСУ.

Сили АТО фактично втратили контроль над мостом через Сіверський Донець поблизу Станиці Луганської. Про це заявив лідер громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

"Зараз поблизу Станиці Луганської формується дуже потужне угрупування бойовиків з наступом на ЗСУ. Можна відзначити, що, незважаючи на всі заяви спікерів АТО, ми втратили контроль над мостом, після того як дозволили бойовикам фактично захопити плацдарм і побудувати укріплений блокпост на нашій стороні. Наші блокпости зараз знаходяться в безпосередній близькості від Станиці Луганської. Фактично на сьогодні ми не контролюємо річку Сіверський Донець, яка була природною перешкодою між збройними загонами бойовиків і ЗСУ. На даний момент створені всі умови, штучно, для захоплення бойовиками плацдарму поблизу Станиці Луганської", - сказав він.

Також він підтвердив інформацію про скупчення бойовиків і техніки біля кордонів з РФ.

"Зараз є інформація про перехід двох колон важкої техніки з російської сторони в напрямку міста Краснодон. Подальший її шлях - це місто Луганськ, Щастя та Станиця Луганська", - додав Снєгирьов.

Нагадаємо, що частково міст в Станиці Луганській був підірваний в січні цього року, а 16 березня бойовики, перейшовши на контрольований Україною берег, спробували побудувати тут свій блокпост. Офіційний проїзд через міст у Станиці Луганській був закритий розпорядженням голови Луганської ОДА на початку цього року.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.