НОВИНИ

Частина Донбасу стала тимчасово окупованою територією

25 березня вступив у силу закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу.

25 березня окремі райони Донецької і Луганської областей стали тимчасово окупованими територіями. Відповідну постанову №254-VIII було опубліковано в газеті "Голос України" 24 березня і набуває чинності з наступного після опублікування дня.

"Верховна Рада України постановляє визнати тимчасово окупованими територіями окремі райони, міста, селища і села Донецької та Луганської областей, в яких відповідно до закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" вводиться особливий порядок місцевого самоврядування, до моменту виведення всіх незаконних збройних формувань, російських окупаційних військ, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України і відновлення повного контролю України над державним кордоном України ", - сказано в документі.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла постанову 17 березня.

18 березня Петро Порошенко підписав закон, що встановлює особливий порядок місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях з дня вступу в повноваження органів місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.