НОВИНИ

Розгляд справи про хабарництво екс-ректора Мельника відклали на два тижні

Прокуратура Ірпеня також веде розслідування щодо зловживань Мельника під час реконструкції та будівництва спорткомплексу податкового університету в рамках підготовки до Євро-2012 на суму понад 3 млн грн.

Ірпінський міський суд Київської області переніс розгляд справи про хабарництво колишнього ректора університету податкової служби Петра Мельника на 2 квітня. Про це в Facebook повідомила народний депутат України Ірина Суслова.

«Суд переніс розгляд справи Мельника на 2 квітня на 9:30», - написала вона.

Суслова нагадала, що Мельник вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів до навчального закладу, в якому він працював. У липні 2013 року Мельник був затриманий співробітниками міліції у власному кабінеті при отриманні хабара. Згодом він самостійно написав заяву про відставку з посади ректора. 7 серпня 2013 року на Мельника одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого. У ніч на 9 серпня він зняв браслет і зник. Згодом екс-ректор знайшовся у США.

Прокуратура Ірпеня також веде розслідування щодо зловживань Мельника під час реконструкції та будівництва спорткомплексу податкового університету в рамках підготовки до Євро-2012 на суму понад 3 млн грн.

Нагадаємо, що паралельно Мельник судиться за поновлення його на посаді ректора, аргументуючи це тим, що написав заяву про звільнення під тиском. Засідання суду по розгляду цієї справи було перенесено з 18 березня на 15 квітня у зв'язку з неявкою відповідача, представника Міністерства освіти.

Справу про отримання Мельником "неправомірної вигоди" під час зарахування до академії двох абітурієнтів передали до суду у червні.

Як відомо, Мельника затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара сумою 120 тис. грн та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з-під якого він утік.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив, що Мельника знову затримали. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з вимогою 22,8 млн гривень застави, але потім скоротив розмір до 609 тисяч гривень.

12 травня Мельник вніс заставу та вийшов із СІЗО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.