НОВИНИ

Суд у справі екс-ректора Мельника перенесли на 15 квітня

Разом із тим, відкрили справу щодо його хабарництва.

Судове засідання у справі екс-ректора Національного університету Державної податкової служби України Петра Мельника з приводу відновлення його на посаді ректора відбудеться 15 квітня 2015 р. Про це повідомила народний депутат Ірина Суслова у Facebook

"Суд по Мельнику перенесено на 15 квітня у зв'язку з неявкою відповідача, представника Міністерства освіти. Але є гарні новини – відкрите кримінальне провадження ірпінської прокуратурою щодо зловживань Мельником на посаді ректора на суму понад 3 млн грн", – написала народний депутат.

Нагадаємо, справу про отримання Мельником "неправомірної вигоди" під час зарахування до академії двох абітурієнтів передали до суду у червні.

Як відомо, Мельника затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара сумою 120 тис. грн та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з-під якого він утік.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив, що Мельника знову затримали. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з вимогою 22,8 млн гривень застави, але потім скоротив розмір до 609 тисяч гривень.

12 травня Мельник вніс заставу та вийшов із СІЗО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.