НОВИНИ

Адвокат Дадаєва заявив про алібі підзахисного на час убивства Нємцова

Дадаєв нібито перебував у іншому місці під час убивства.

Аадвокат Заура Дадаєва Іван Гєрасімов заявив журналістам, що його клієнт у момент убивства перебував в іншому місці.

За словами Гєрасімова, в Москву Дадаєв приїжджав час від часу в особистих справах і залишався в столиці РФ по кілька днів.

«У ніч убивства Нємцова Дадаєв, хоч і перебував у Москві, але був зовсім в іншому місці», – наголосив захисник.

Водночас, адвокат відмовився назвати місце перебування клієнта у ніч злочину.

Раніше про наявність алібі заявляв інший фігурант справи - Тємірлан Ескєрханов. На засіданні Басманного суду Москви, який вирішував питання про його арешт, він повідомив, що в момент вбивства був у нічному клубі, де працює охоронцем.

Його адвокат Роза Магомєдова підтвердила, що у сторони захисту є відеозапис з камери спостереження, де видно, що за п'ять хвилин до вбивства Нємцова Ескєрханов був на роботі, і щоб дістатися звідти до Москворецького мосту, де вбили Нємцова, навіть на машині потрібно понад 15 хвилин.

Адвокат Хамзата Бахаєва Софія Рубаська також заявляла, що її довіритель перебував в іншому місці і це може підтвердити його дружина, разом з якою він був. Однак його конкретне місце перебування адвокат також не розкрила.

Інші фігуранти справи, брати Анзор і Шагід Губашеви, заперечують провину, але про алібі не заявляли.

Як відомо, загалом у справі проходять п'ять чоловік.

На думку слідчих, безпосереднім виконавцем вбивства був колишній заступник командира чеченського (кадирівського) батальйону "Північ" Заур Дадаєв.

Спочатку він дав відповідні свідчення, проте пізніше від них відмовився.

Як відомо, п'ятьох підозрюваних у "справі Нємцова" затримали 8 березня, шостий підозрюваний у вбивстві, Беслан Шаванов, підірвав себе гранатою при затриманні у Грозному.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 28 лютого, в самому центрі Москви, на Великому Москворецькому мосту біля стін Кремля вбили російського опозиціонера Боріса Нємцова. Невідомий чотири рази вистрілив в політика. Від поранень Нємцов помер на місці.

Представник СКРФ Владімір Маркін заявив, що за фактом вбивства порушено кримінальну справу за двома статтями КК РФ:  105 КК РФ "вбивство" і 222 КК РФ "незаконний обіг зброї".

Читайте також: Убивство Нємцова: реакція і перші версії слідства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.