НОВИНИ

Ситуація на Маріупольському напрямку залишається напруженою - ІО

На даному напрямі бойовики не залишають спроб відтіснити українські війська ближче до Маріуполя, обстрілюючи позиції сил АТО.

Напруженою залишається ситуація на приморському (Маріупольському) напрямку. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

Зосереджена на північ та північний схід від Новоазовська тактична група російсько-терористичних військ продовжує отримувати підкріплення сил та засобів (через Максимово перекинуто шість одиниць буксувальної артилерійської зброї, а також один ЗРК типу "Стріла-10М")", - йдеться у повідомленні.

На даному напрямі бойовики не залишають спроб відтіснити українські війська ближче до Маріуполя, обстрілюючи позиції сил АТО.

В"ідзначається застосування тактики "блукаючих" танків і мінометних розрахунків (в більшості випадків міномети установлені на транспортні засоби високої прохідності, відзначається щонайменше шість таких розрахунків і три-чотири "блукаючих" танки зі складу передової групи Новоазовської БТГ російсько-терористичних військ)", - зазначає координатор ІО.

За його словами, в районі Безіменне зафіксована бронегрупа зі складу тієї ж БТГ (4 танки і 3 ББМ).

В Куйбишевському і Петровському районах Донецька продовжується перерозподіл бойової техніки, що лишилася.

Крім цього, з району Опитне в Петровський район Донецька перекинуто п'ять танків.

"Начебто "відведена" із району Первомайська артилерійська група терористів (близько 22 знаряддя самохідної і ствольної артилерії у складі кількох вогневих підрозділів) насправді перекинуті на іншу ділянку "фронту" і розгорнуті в районі Чорнухиного. Підрозділи реактивної артилерії бойовиків, що раніше були розміщені в районі Алчевська, відведені в район на захід від Луганська", - підкреслює Тимчук.

Бойовики активно продовжують поповнювати запаси матеріально-технічних ресурсів, приділяючи основну увагу накопиченню палива та боєприпасів. 

"За дві доби зафіксоване прибуття з території РФ шести цільових конвоїв постачань, включаючи два залізничних ешелони (по вісім вагонів кожний - пункти призначення Дебальцеве та Іловайськ)", - резюмує координатор ІО.

Як повідомлялося, упродовж 15 березня з 07:00 до 19:00 бойовики 23 рази застосували зброю проти українських військових.

Як зазначалося, за словами Петра Порошенка, бойовики порушили нове перемир'я 1100 разів.

Нагадаємо, раніше у штабі АТО на Донбасі фіксували "поступове зниження напруженості".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.