НОВИНИ

Президент нагородив орденом авторку пісні про Януковича "Вітя, чао"

Пісня Наталі Соколенко стала своєрідним гімном Євромайдану.

Президент Петро Порошенко нагородив Ірину Земляну Орденом княгині Ольги III ступеню. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з указом президента, нагороду присвоєно "За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння українському народові".

Як зазначає у своєму блозі Наталя Соколенко, Ірина Земляна - активістка "Демальянсу", відома зокрема тим, що є автором пісні "Вітя, чао!", яка стала своєрідним гімном Євромайдану

"У перший тиждень грудня Іра написала слова пісні "Вітя, чао!" на відомий мотив "Белла, чао!", що був народним гімном руху Опору в Італії під час Другої світової війни. З друзями .... записали ролик. Пісня "розірвала" YouTube, на головній сцені Майдану її співали щодня, а були дні - і щогодини. Також пісня звучить у фільмі Сергія Лозниці "Майдан",  - зазначає Соколенко. 

"Зараз Ірина Земляна активно працює з фракцією Демократичного Альянсу у Київраді та готує журналістів до роботи у зоні АТО на справжньому полігоні в умовах, максимально наближених до бойових", - додала Соколенко. 

Нагадаємо, ГПУ створила окремий підрозділ для розслідування злочинів проти учасників Євромайдану, також утворено управління нагляду за розвитком цих справ.