НОВИНИ

Бойовики відволікають сили АТО під Маріуполем, а ударні групи формують під Горлівкою – ІО

У Горлівці зосереджено не менше 3,5 тис. бойовиків.

Російсько-терористичні війська практично завершили формування ударних угруповань у горлівці та на напрямку Новогригорівка-Гранітне. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» (ІО) та нардеп Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

«На тлі демонстративної активності російсько-терористичних військ під Маріуполем, йде активний процес формування ударних угруповань північніше цьогоо напрямку (Новогригорівка-Гранітне), а також у районі Горлівки. На сьогодні противник практично закінчив перегрупування і зосередження військ у вихідних районах, створивши ударні угруповання», – зазначили в ІО.

«Зокрема, в районі Горлівки наразі зосереджено формування російсько-терористичних військ загальною чисельністю не менше 3,5 тис. осіб за підтримки двох бронегруп, що становлять тактичний резерв, а також артилерійських груп. У складі бронегрупи всього близько 35 танків і 55 одиниць ББМ. У складі артилерійських груп 24 знаряддя ствольної артилерії (гаубиці Д-30), 16 установок РСЗВ (включаючи три установки 9К58 «Смерч»)», – повідомив Тимчук.

Окрім того, зазначене активне перекидання сил і засобів на певні ділянки південніше Донецька, від Степового до Гранітного.

«Зокрема, зафіксовано прибуття через Амвросіївку до 500 бойовиків і 22 танків», – додав координатор ІО.

Як повідомлялося, за інформацією Тимчука, бойовики перекинули 51 одиницю техніки на Донецьк та Горлівку.

Нагадаємо,  замість відведення техніки бойовики посилюють угруповання на трасі «Бахмутка».

Також нагадаємо, українські сили завершили четвертий етап відведення важкого озброєння від лінії зіткнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.