НОВИНИ

Невідомі розгромили квартиру чоловіка Вікторії Сюмар

Сама Сюмар у цій квартирі не проживає.

У четвер невідомі розтрощили квартиру чоловіка депутата "Народного фронту" Вікторії Сюмар – експерта медіа-права Віктора Тарана. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, нападники знищили техніку та гардероб, розписали стіни. Таран додав, що квартира зареєстрована на Сюмар, з якою він перебуває у стадії розлучення.

"Єдине питання, на яке має дати відповідь міліція - проти кого був спрямований цей акт? Проти мене? Моєї дружини Вікторії Сюмар, на яку зареєстрована квартира, але з якою ми перебуваємо у стадії розлучення?" – написав він.

Зі слів Віктора Тарана, нападники розписали стіни приміщення погрозами "Ви догралися!" і "Вам смерть!", додавши також напис "Россия-матушка".

Також він уточнив, що зараз сама Вікторія Сюмар у цій квартирі не проживає.

Таран повідомляє, що зараз розслідуванням нападу займається Печерський РВВС. Вони знайшли на місці злочину залишки балончиків з фарбою і взяли на експертизу відбитки пальців.

Раніше Вікторія Сюмар заявляла, що через політичну діяльність постраждало її сімейне життя. Зокрема, вони з чоловіком вже спільно не проживають і перебувають у стадії розірвання шлюбу.

Зі слів Віктора Тарана, зловмисники нічого не вкрали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.