НОВИНИ

Міноборони: понад 10% серед мобілізованих четвертої хвилі - добровольці

З 5,7 тисяч близько 4,5 тисяч вже перебувають у військах.

Станом на початок березня 2015 року кількість добровольців серед усієї кількості мобілізованих у рамках четвертої хвилі мобілізації становить понад 10%. Про це повідомив "Українському тижню" заступник начальника управління інформаційних технологій Міністерства оборони України полковник Сергій Галушко.

"На початок поточного тижня з числа мобілізованих (впродовж четвертого етапу часткової мобілізації, яка розпочалася ще 18 березня 2014-го, - Ред.) добровольцями є 5,7 тис., це понад 10%", - зазначив він.

Причому, за даними Міноборони, близько 4,5 тис. уже пройшли медогляд, визнані придатними до служби й перебувають у військах.

"Торік добровольців, звичайно, було більше, але це цілком логічно, адже хто хотів одразу захищати Батьківщину й іти на службу в армію, ті буквально штурмували військкомати з перших днів мобілізації і не чекали четвертого етапу".

Проте, за словами Галушка, й на другий рік знаходиться багато громадян, які йдуть до армії за власною ініціативою.

"Днями в одному з навчальних центрів група мобілізованих офіцерів висунула вимогу до командування якнайшвидше відправити її до бойових частин, адже цим людям збільшили термін навчання. Звичайно, що більше вчити, то кращі воїни, але хлопці вже хочуть виконувати реальні завдання, ось вам і настрої. А якщо порівнювати хвилі мобілізації, то ця набагато краща за попередні", - додав полковник. 

Текст матеріалу «Похапцем і з вулиці не мобілізовуватимуть» читайте повністю у черговому числі "Українського тижня" (№9)

Нагадаємо, зараз відбувається четвертий етап часткової мобілізації, яка розпочалася 18 березня 2014-го. Він стартував 20 січня цього року, триватиме 90 днів і розділений на черги. Упродовж нього має бути мобілізовано трохи менше 50 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.