НОВИНИ

Путін анонсує створення єдиного візового простору між Росією і Білоруссю

Крім того, термін розгляду заяв громадян РФ та Білорусі на отримання посвідки на проживання не буде перевищувати трьох місяців.

Росія та Білорусь мають намір створити єдиний візовий простір, готується угода про взаємне визнання віз, виданих громадянам інших держав. Про це президент Росії Владімір Путін сказав під час заяви для преси за підсумками переговорів із президентом Білорусі Аляксандром Лукашенкою.

«Затверджено також низку інших угод із міграційних питань, головним чином, щодо технічних аспектів взаємодії профільних відомств. Домовилися продовжити роботу зі створення єдиного візового простору. З цією метою передбачається підготувати угоду про взаємне визнання віз, виданих громадянам іноземних держав», - сказав Путін.

За його словами, сьогодні внесені зміни в угоду про забезпечення рівних прав громадян на свободу пересування та вибір місця перебування і проживання. Крім того, термін розгляду заяв громадян РФ та Білорусі на отримання посвідки на проживання не буде перевищувати трьох місяців, запевнив Путін.

Нагадаємо, наприкінці минулого року президент Білорусі поставив завдання уряду зменшити економічну залежність від Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.