НОВИНИ

СБУ затримала бойовика, який проникнув в Україну в складі "гумконвою"

За освітою розвідувальник, затриманий повідомив, що на Донбасі воюють кілька його "однокашників".

СБУ затримала російського бойовика, який у складі так званого «гуманітарного» конвою із РФ незаконно прибув до «ЛНР», а потім намагався проникнути вглиб української території. Про це повідомив речник СБУ Маркіян Лубківський на сторінці у мережі Facebook.

«Зі слів затриманого, він 18 січня переїхав до Міллерового та через ПП «Ізварине» 19 січня  прибув до Луганська на автомобілі з «гуманітарною допомогою». Тобто прикриттям служила гуманітарна місія», - йдеться у повідомленні.

Лубківський зазначив, що 25-річний затриманий спочатку спробував легендувати своє прибуття в Україну намаганням уникнути переслідування «за гріхи на попередній роботі в одній з російських колекторських фірм», а потім - «добровільним бажанням здатися в полон».

"Затриманий 5 років навчався у Новосибірському вищому військовому командному училищі (НВВКУ) за спеціальністю «Застосування підрозділів спеціальної розвідки». «Зараз він дає свідчення... Одне з них цікаве тим, що затриманий зустрів в Луганську двох однокашників – випускників НВВКУ, які вчились на факультеті розвідки. Він також повідомив, що ще один його однокурсник зараз бере участь у бойових діях проти України", - написав радник голови СБУ.

Як зазначалося, 27 лютого СБУ затримала терориста, який збирав розвіддані в районі Волновахи.

Нагадаємо, СБУ затримала 10 бойовиків "ДНР", які діяли в районі Дебальцевого.