НОВИНИ

Діти з Луганщини поїдуть відпочивати до Словаччини й Румунії

Усі витрати з перебування дітей за кордоном бере на себе приймаюча сторона.

Учні Луганської області відпочиватимуть за кордоном. На прохання голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля прийняти на відпочинок дітей із прифронтових населених пунктів відгукнулися Румунія та Словаччина. Про це повідомляє прес-служба очільника Луганської ОДА Геннадія Москаля.

"За кордон поїдуть учні 12-17 років (до півсотні дітей на кожну поїздку). У Словаччину школярі виїдуть у березні-квітні, червні-липні та жовтні цього року і відпочиватимуть у спеціальному санаторії Національної Ради Словаччини "Casta — Papiernicka". До Румунії група луганських дітей виїде вже наприкінці березня. Усі витрати з перебування дітей за кордоном бере на себе приймаюча сторона", — йдеться у повідомленні.

"Активні бойові дії на території Луганської області призвели до вимушеного закриття низки навчальних закладів, Тому діти не мають можливість відвідувати школи. Ми звернулися до наших друзів і сусідів із проханням допомогти організувати поїздки для луганських школярів за кордон, щоб вони на власні очі побачили, як живуть там. І Словаччина та Румунія не відмовили. Я дуже вдячний їм за це і сподіваюся на подальшу співпрацю", — відзначив Москаль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Донецькій та Луганській областях витратили 31 млн 152 тис. грн на оздоровлення 76,8 тис. дітей з цих регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.