НОВИНИ

Уряд схвалив проект меморандуму з МВФ

Кабмін також уповноважив міністра фінансів Наталію Яресько на підписання зазначеного листа.

Кабінет міністрів схвалив проект листа про наміри уряду України і Національного банку України до Міжнародного валютного фонду та проекту Меморандуму про економічну та фінансову політику. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів № 129-р від 27 лютого 2015 року.

"Схвалити проект листа про наміри уряду України і Національного банку України до Міжнародного валютного фонду та проект Меморандуму про економічну та фінансову політику", - йдеться у розпорядженні.

Кабмін також уповноважив міністра фінансів Наталію Яресько на підписання зазначеного листа.

Як повідомлялося, засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду з питання виділення Україні кредиту в рамках механізму розширеного фінансування має відбутися 11 березня.

Нагадаємо, 12 лютого Кабінет міністрів затвердив меморандум про співпрацю з ключовим кредитором – Міжнародним валютним фондом строком на 4 роки і з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) з обсягом фінансування 17,5 млрд дол. Нова програма замінить діючу програму «стенд-бай», укладену в квітні 2014 року.

Програма передбачає зміни у фіскальній політиці для стабілізації системи держфінансів, соціальну підтримку населення у період підвищення тарифів на газ і опалення, досягнення бездефіцитного стану НАК «Нафтогаз України» до 2017 року за допомогою комплексу заходів, включаючи поступове підвищення тарифів на газ, і інші заходи для стабілізації макроекономічної ситуації в країні і підвищення інвестиційної привабливості.

Крім того, програма є запорукою отримання Україною загального пакета фінансової допомоги в обсязі близько 40 млрд дол. строком на 4 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.