НОВИНИ

У сімох жителів окупованого Криму виявили свинячий грип

Наразі важких форм перебігу хвороби і летальних випадків від усіх видів грипу на півострові не зафіксовано.

Фахівці Росспоживнагляду виявили вірус А/H1N1 у семи жителів окупованого Криму. Наразі важких форм перебігу хвороби і летальних випадків від усіх видів грипу на півострові не зафіксовано.

Нагадаємо, раніше свинячий грип у Росії був виявлений практично у всіх регіонах Північного Кавказу, за винятком Інгушетії і Чечні. Зафіксовані летальні випадки.

"Загалом таких випадків (захворювання свинячим грипом – ред.) у поточному сезоні виявлено сім. За минулі роки населення вже імунізувалось, і вірус не дає такої важкої клініки, як це було в 2009-2010 році. Тоді була пандемія, ми вперше зустрілися з ним", - пояснили в Росспоживнагляді.

Також повідомляється, що в Криму на сьогоднішній день спостерігається приблизно однакове пайове циркулювання різних штамів грипу. При цьому на відміну від Севастополя, де в школах і дитячих садках введений карантин, в Криму епідпоріг не перевищено.

За даними ВООЗ на середину 2014 року у всьому світі зафіксовано близько 18,5 тисячі випадків зараження грипом H1N1 з летальним результатом, більш ніж у 200 країнах були виявлені інфіковані. Результати досліджень свідчать про те, що в деяких районах 20-40% населення було інфіковано вірусом А/H1N1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.