НОВИНИ

В окупованому Криму націоналізують Ялтинську кіностудію і майно "Київстару"

Так звана "державна рада Криму" включила 27 лютого у власність "республіки" землю і нерухоме майно Ялтинської кіностудії.

Окупаційна влада Криму "націоналізувала" майно мобільного оператора "Київстар" і Ялтинську кіностудію. Про це заявив так званий "глава республіки Крим" Сергій Аксьонов.

"Вони не перереєструвалися як російське підприємство, не виплачували зарплату, майно було кинуто", - сказав він про майно "Київстара”.

Так звана "державна рада Криму" включила 27 лютого у власність "республіки" землю і нерухоме майно Ялтинської кіностудії.

"Включення до складу власності Республіки Крим майна ЗАТ" Ялтинська кіностудія "обумовлено необхідністю його подальшого використання для потреб Республіки Крим", - йдеться в пояснювальній записці до постанови.

У вересні 2014 року стало відомо, що так звана "Рада міністрів Криму" прийняв рішення про примусовий викуп кіностудії, а так звана "Держрада Криму" заявила, що скасовує рішення про приватизацію Ялтинської кіностудії.

Як відомо, у розслідуванні New York Times у січні вказувалося, що в Криму "народна міліція" влаштовує численні захоплення приватних підприємств на користь кримського "уряду".

"Конфіскація набуває небачених масштабів", - йшлося в розслідуванні.

"З тих пір, як Росія назад захопила півострів, за оцінками власників і юристів, у власників відібрали нерухомості та іншого майна на суму понад 1 млрд доларів США. Сюди входять банки, готелі, верфі, ферми, заправні станції, хлібозавод, молокозавод і навіть приміщення Ялтинської кіностудії", - йшлося у статті.

Нагадаємо, вчора, 10 лютого, було захоплено офіс Укртелекому в Криму, в Сімферополі. У зв'язку з цим обидва магістральних кабелі, які з'єднували півострів з материком, фізично відключені. Про це повідомила директор з комунікацій компанії «СКМ» Наталія Ємченко на сторінці у мережі Facebook. Впродовж дня відповідний реліз з'явився на офіційному сайті компанії.

Наступного дня "Держрада" Криму проголосувала за націоналізацію "Укртелекому".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.