НОВИНИ

Еміграція приваблює все меншу кількість українців

Тих, хто не планує виїжджати з країни, стало в чотири рази більше — 17% у порівнянні з 4% в 2014 році.

83% офісних співробітників спадає на думку бажання емігрувати, проте кількість тих, в кого є серйозні наміри виїхати закордон, помітно скоротилася і тепер складає 29%. Про це свідчать дані опитування hh.ua. 

„Рік тому таких було 44%. А ось відсоток бажаючих жити і працювати в Україні, навпаки, збільшився. Тих, хто не планує виїжджати з країни, стало в чотири рази більше — 17% у порівнянні з 4% в 2014 році”, - йдеться у повідомлені.

Більше за інших налаштовані на еміграцію працівники нафтогазового сектора. Кожен другий поміж тих, хто працює в цій сфері, має серйозні наміри поїхати закордон, а кожен третій припускає таку можливість. На другому місці знаходяться працівники охорони здоров’я — 38% рішуче налаштовані виїхати закордон і ще 55% задумуються про зміну місця проживання та роботи. Не далеко від них енергетики, металурги і промисловці — 37% і 45% відповідно.Бачать хороші перспективи для себе за кордоном і айтішники. Третина вже збирається будувати кар’єру за межами України, а кожен другий інколи задумується про те, щоб виїхати.

Менше за всіх націлені працювати за кордоном представники агросектору. 36% із них бажаються лишитися в Україні. Також планує кар’єру в Україні кожен четвертий працівник медіа і телекомунікацій і кожен п’ятий працівник у сфері транспорту, легкої і харчової промисловості, а також послуг для бізнесу.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в січні 2015 року. В опитуванні взяв участь 1771 респондент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.