НОВИНИ

Джемілєв: Україна має запровадити повну блокаду Криму

На думку Джемілєва, Росія несе повну відповідальність за економічне становище півострова.

Лідер кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв закликав президента Петра Порошенка повністю припинити постачання Криму енергоносіїв та продуктів. Про це він заявив в Кризовому медіацентрі.

Джемілєв сказав, що сказав про це президенту Петру Порошенку особисто.

"Я прихильник і це я висловив президенту. Повна блокада повинна бути", – сказав він.

За словами Джемілєва, "якщо Росія захопила Крим, вона несе повну відповідальність за його економічне становище, як їх годувати, як освітлювати".

"І в обстановці тієї злості, тої агресії, яку Росія дозволяє собі відносно України, говорити про те, що "ми все одно будемо постачати вам електроенергію, годувати вас" – я думаю, що дуже нерозумно", – заявив лідер кримських татар.

За його словами, прихильники України в Криму, з якими він спілкується, також закликають ввести блокаду.

"Люди прекрасно знають, що перспектив у так званому російському Криму у них немає. Вони готові перетерпіти будь-які скрутності, лише б швидше було звільнення", – заявив Джемілєв.

Як повідомлялось, водопостачання з материкової частини України в осінньо-зимовий період по Північно-Кримському каналу не здійснюється..

Нагадаємо, раніше самопроголошена кримська влада не врегулювала з Україною питання водопостачання.

У квітні Україна перекрила надходження води на анексований Росією Кримський півострів з річки Дніпро через Північно-Кримський канал.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.