НОВИНИ

Британія направить в Україну військових експертів – Кемерон

У березні 75 британських фахівців з оборони проведуть на заході України навчання з медицини, підготовки піхоти та розвідки.

Великобританія направить в Україну військових експертів для тренування українських військових. Про це 24 лютого заявив прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, виступаючи перед парламентським комітетом Палати представників.

Згідно з повідомленням, такий крок стане «демонстрацією підтримки» Києву, який наразі бореться з терористами на сході країни.

Військові навчання планують розпочати в березні на Західній Україні. Курс включатиме в себе підготовку з медичної допомоги, тренування піхоти та розвідки.

«Ми не даємо їм (Україні – ред.) зброї, ми озброюємо їх знаннями, і це ще один аспект допомоги Великобританії українському уряду у боротьбі з російськими бойовиками», - зазначив Кемерон.

Він додав, що Великобританія була попереду в просуванні режиму жорстких санкцій щодо Росії, і що її повітряні сили досить підготовлені, щоб впоратися з будь-якими вторгненнями російських літаків.

Кемерон також наголосив, що уряд може виділити більше коштів для трансляції BBC в країнах Балтії, щоб протистояти російській «дезінформації», частково компенсуючи скорочення державної підтримки Всесвітньої служби.

Нагадаємо, раніше командувач армії США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявив, що експерти зі Сполучених Штатів проведуть військові навчання з трьома українськими піхотними батальйонами в березні.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.