НОВИНИ

У Раді створили робочу групу для вивчення ситуації щодо виведення сил АТО з Дебальцевого

За результатами роботи групи можуть бути прийняті кадрові рішення.

Комітет Верховної Ради з національної безпеки утворив робочу групу, щоб детально розібратися щодо ситуації з відведенням українських військ з Дебальцевого Донецької області. Про це журналістам заявив глава комітету Сергій Пашинський.

"Ми сформували робочу групу у кількості 5 депутатів, у нас є близько семи питань, на які ми не отримали відповіді. Наприклад, це питання, хто керував резервами, коли деблокували Логвинове. Ці люди, які тут були, не могли дати компетентної відповіді", - розповів Пашинський.

Він зазначив, що за результатами роботи групи можуть бути прийняті кадрові рішення.

"Хочемо детально розібратися у всіх рішеннях. Ми хочемо детально розібратися, як відводилася техніка, чи вся вона відведена і якщо не відведена, то чи вся вона знищена. Якщо вона не знищена, то чому вона не знищена? І якщо не знищена і не відведена, то ми будемо робити ті чи інші кадрові пропозиції", - зазначив Пашинський.

У той же час він виключив прийняття сенсаційних кадрових рішень.

"За результатами, можливо, будуть, але не такі сенсаційні, як ви думаєте", - підкреслив Пашинський і додав, що робоча група буде працювати 10 днів. 

"Є інформація про те, що три артилерійські системи не відвели, одне питання - якщо їх підірвали і вони недієздатні, інше питання - якщо вони можуть рухатися. Буде копітка робота з картами по кожному дню, кожній карті", - заявив він.

Як повідомлялося 20 лютого, було відомо про 110 військових із Дебальцевого, які потрапили в полон бойовиків. 31 вважалися зниклими безвісти. Також стало відомо, що 20 бійців загинули, близько 200 отримали поранення.

Нагадаємо, 19 лютого повідомлялося, що сили АТО повністю залишили Дебальцеве.

Читайте також: Дебальцевський плацдарм: хроніка боїв (оновлюється)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.