НОВИНИ

Москаль: У розбомбленій Новотошківці батьки бояться вивозити дітей на безпечні території

Москаль привіз у Новотошківку подарункові набори для дітей різного віку.

Селище Новотошківка на Бахмутці – єдиний населений пункт на контрольованій Україною території Луганщини, де внаслідок обстрілів розбиті всі системи життєзабезпечення. Про це повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

„Тут поки що немає ні електроенергії, ні центрального тепла, ні водопроводу (воду вже починають давати з боку сусіднього Світличного, крім того, йде відновлення електроенергії). Абсолютна більшість місцевих мешканців виїхала з селища, однак близько трьох сотень чоловік усе ще залишаються тут. Серед них і 15 дітей”, - заявив він.

Москаль привіз у Новотошківку подарункові набори для дітей різного віку, в яких — солодощі, іграшки, навчальне приладдя тощо.
”Ми неодноразово просили тих батьків, що залишилися, виїхати разом із дітьми з Новотошківки, де відсутні нормальні умови для проживання, — Москаль. — Або дати дозвіл на вивезення дітей, яких приймуть інші області України й забезпечать проживанням, навчанням та харчами за рахунок держави. Батьки категорично відмовляються”.

„Оскільки торгові точки в Новотошківці не працюють (частина зруйнована снарядами, а інші зачинені через відсутність товарів), возимо продукти та речі першої необхідності самі. Тепер привезли набори для дітей. Останні дві доби в Новотошківці тихо, і я дуже сподіваюся, що обстріли не повторяться. Люди стомилися від війни”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, 21 лютого між Новотошківкою та Донецьким (автодорога «Бахмутка» поруч із 29-м блокпостом) загинула 18-річна місцева мешканка, яка підірвалася на встановленій розтяжці.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.