НОВИНИ

Сім’ю учасника АТО виселяють, поки військовослужбовець на Донбасі

Підставою для виселення сім’ї є відсутність у неї ордеру на проживання у згаданому помешканні

Поки боєць 57-ої мотопіхотної бригади бере участь у зоні проведення АТО в Донецькій області, його сім’ю змушують виселитиcя із кімнати гуртожитку, за адресою: бульвар Кольцова, 17а Святошинського району Києва. Про це стало відомо депутатці Київради (фракція «Батьківщина») Тетяні Меліховій, повідомляє її прес-служба.

Підполковник Володимир Мазуряк до червня 2014 року проходив службу у Києві як кадровий офіцер. У червні, добровільно написав рапорт щодо залучення його до проведення АТО і відтоді служить в Донецькій області. За 20 років служби військовослужбовець жодного разу не був забезпечений Міністерством оборони службовим житлом.

«30 січня 2015 року, в той час, коли Володимир захищає Батьківщину, його дружині у Києві надіслали акт про виселення сім’ї (до 1 квітня 2015) з кімнати гуртожитку, де вони проживають. Підставою для виселення сім’ї є відсутність у неї ордеру на проживання у згаданому помешканні», - розповіла Меліхова.

Колись даний гуртожиток належав компанії «ЕКОС» холдингової компанії «Київміськбуд», але наприкінці 2012 року він був непереданий місту. На виконання розпорядження КМДА від 12.09.2012 №1605 «Про безоплатне прийняття житлового відомчого фонду, службового житла, зовнішніх інженерних мереж ПАТ «ХК «Київміськбуд» до комунальної власності територіальної громади м. Києва» в тому числі і вищеназваний відомчий житловий будинок було передано до сфери управління Святошинської РДА і закріплені на праві господарського відання за «Дирекцією утримання і обслуговування житлового фонду в Святошинському районі».

Депутатка звернулася до мера Києва і голови КМДА В. Кличка та голови Святошинської РДА І . Сагайдака з проханням вирішити цю конкретну проблему щодо виселення сім’ї військовослужбовця Мазуряка.

«Питання із кредитами та іншими фінансовими зобов’язаннями учасників АТО вже вирішені на державному рівні. А от ситуація з можливим виселенням родин учасників АТО із займаного житла (з різних причин) не вирішена», – підкреслила Меліхова.

Тому Меліхова також звернулася до фракції «Батьківщина» у ВРУ та всіх народних депутатів із проханням внести зміни до законодавства, які забороняли виселення родин військових, які перебувають в зоні АТО.

«Впевнена, що це питання цілком можна врегулювати, принаймні в тих випадках, коли йдеться про муніципальну власність та власність, що належить державі», - впевнена Меліхова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.