НОВИНИ

Лукашенка звинуватив українців у небажанні захищати свою землю

"Не дай Бог ми зіткнемося з тими процесами, з якими зіткнулася Україна, коли люди біжать від армії, не хочуть захищати свою землю", - заявив він.

Президент Республіки Білорусь Аляксандр Лукашенка при відвідуванні Міністерства оборони у Мінську розкритикував українців за небажання захищати свою землю. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента Білорусі.

"Не дай Бог ми зіткнемося з тими процесами, з якими зіткнулася Україна, коли люди біжать від армії, не хочуть захищати свою землю", - заявив він.

"Якщо раніше деякі говорили, що Лукашенко нагнітає обстановку, років п'ять-сім тому лунали такі слова, що ми витрачаємо невідомо на що гроші, вкладаючи в модернізацію озброєнь і вдосконалення нашої армії, то сьогодні, особливо після подій в Україні, всі зрозуміли, що треба годувати своїх солдатів і армію треба мати достатню для того, щоб забезпечити власні інтереси", - додав Лукашенка.

Крім цього, він закликав вивчати і впроваджувати варіанти силового реагування на сучасні загрози.

"Це серйозна задача, яка потребує опрацювання. Вивчаючи ці варіанти, сьогодні треба впроваджувати їх в життя. Вивчаючи досвід боротьби і конфліктів, в тому числі українського, ми повинні бачити, яка нам потрібна армія, і негайно реагувати на подібні речі. Чекаю від Міністерства оборони конкретних, зважених пропозицій, сформульованих у новій редакції Військової доктрини", - заявив білоруський лідер.

Нагадаємо, раніше Лукашенка заявив, що Білорусь відкрита до конструктивного діалогу з НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.