НОВИНИ

Британський прем’єр: Дії РФ є неприйнятними, потрібні жорсткіші санкції

За словами британського посадовця, ЄС не повинен відкидати відповідальність за те, що відбувається в Україні.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон закликав Європу дати зрозуміти Росії, що їй загрожують економічні і фінансові наслідки на «довгі роки», якщо Кремль продовжить дестабілізацію України. Відповідну заяву він зробив під час візиту до Західного Сассексу.

Кемерон підкреслив свій намір продовжувати тиск на партнерів в ЄС для підтримки режиму санкцій проти Росії, незважаючи на угоду про припинення вогню.

«Звичайно, є спокуса для кожної європейської країни просто сказати: давайте торгувати з Росією так само, як ми робили це раніше, давайте перекладемо відповідальність за те, що відбувається в Україні на когось іншого і відвернемося», - зазначив британський прем’єр.

«Я боюся, що буде жахливою помилкою і Великобританія чітко аргументує перед обличчям  Європи, що поведінка Росії в Україні є абсолютно неприйнятною і це повинно мати (для РФ – ред.) наслідки, зокрема, через санкції», - додав британський прем’єр.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Великобританії Майкл Феллон заявляв, що президент Росії Володимир Путін може повторити тактику з дестабілізації, застосовану ним на сході України, в прибалтійських країнах, які є членами НАТО. Він також наголосив, що НАТО готується до викликів з боку РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.