НОВИНИ

Україна відмовила Генпрокуратурі Грузії в екстрадиції Саакашвілі

У відомстві на даний момент обговорюється можливість подальшого подання клопотання до України або міжнародних інстанцій з питання видачі Саакашвілі.

Головна прокуратура Грузії звернулася до Генеральної прокуратури України з клопотанням про видачу Міхаіла Саакашвілі і Зураба Адеішвілі, однак отримала відмову. Про це заявила заступник керівника прес-центру Головної прокуратури Грузії Натіа Сухіашвілі.

"Ми направляли звернення до Генпрокуратури України з проханням про екстрадицію Саакашвілі, проте отримали відмову",- сказала Сухіашвілі.

За її словами, у відомстві на даний момент обговорюється можливість подальшого подання клопотання до України або міжнародних інстанцій з питання видачі Саакашвілі.

Як повідомлялося, прокуратура Грузії закликала Україну до співпраці та екстрадиції осіб, які перебувають у розшуку – серед них екс-президента Михаїла Саакашвілі.

Минулого тижня Саакашвілі було призначено на посаду голови Дорадчої міжнародної ради реформ, створеної при президенті Порошенкові. Цей факт викликав обурення офіційного Тбілісі, через що Міністерство закордонних справ Грузії викликало для роз'яснень посла України в Тбілісі Василя Цибенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.