НОВИНИ

У Грузії вимагають пояснень через призначення Саакашвілі на посаду в Україні

Екс-президент Грузії перебуває у розшуку у власній країні.

Посла України в Грузії Василя Цибенка викликали до місцевого міністерства закордонних справ для роз'яснень. Про це повідомили з посиланням на грузинські ЗМІ.

Згідно з повідомленням, посол викликаний у зв'язку з призначенням Міхеіла Саакашвілі, який перебуває у розшуку в Грузії, на посаду голови  ДорадчоЇ міжнародної ради реформ в Україні. 

За інформацією ЗМІ, в МЗС заявляють, що послу Грузії в Україні Міхеілу Уклеба також доручено попросити від відповідних відомств України роз'яснення з даного питання.

Як повідомлялося, Саакашвілі був оголошений у розшук прокуратурою Грузії по низці кримінальних справ. Нещодавно в прокуратурі заявили журналістам, що чекають від Інтерполу рішення про оголошення Саакашвілі в розшук по "червоному циркуляру".

Разом з тим, напередодні грузинські ЗМІ з посиланням на адвоката Саакашвілі Отара Кахідзе повідомили, що президент Парламентської асамблеї НАТО, конгресмен США Майкл Тернер закликав Інтерпол не задовольняти запит прокуратури Грузії на оголошення в розшук екс-президента Саакашвілі.

Адвокат також заявив, що лист зі схожим змістом направив в Інтерпол і голова комітету Європарламенту із зовнішньої політики Ельмар Брок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.