НОВИНИ

Велика Британія надаватиме Україні лише нелетальну зброю - міністр у справах Європи

"Але ми не хочемо стояти осторонь і дозволити, щоб українські війська були повністю розбиті. Ми маємо спостерігати за ситуацією", – наголосив британський міністр.

Британія продовжуватиме постачати в Україну зброю нелетальної дії. Про це заявив британський міністр у справах Європи Дейвід Лідінґтон.

«Ми продовжуватимемо постачати в Україну нелетальну зброю, включаючи бронежилети», – сказав Лідінґтон у вівторок, 10 лютого, під час виступу у Європейському центрі Карнеґі у Брюсселі, де обговорювалося питання щодо вирішення конфлікту в Україні.

«Що ж до зброї вбивчої дії, то ми не ухвалили жодного рішення. Зрозуміло, якщо ситуація вимагатиме цього, ми можемо переглянути це, але наразі ми не на цій стадії. Але ми не хочемо стояти осторонь і дозволити, щоб українські війська були повністю розбиті. Ми маємо спостерігати за ситуацією», – наголосив британський міністр.

Як відомо, США наразі розглядають можливість надати Україні зброю летальної дії для дієвого захисту від противника з сучасним озброєнням, яке разом із бійцями надає сепаратистам у частині сходу України Росія, в той час як у Європейському союзі більшість країн наразі проти надання Україні летальної зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.